views periodic data export (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Views
lv: Skati

en: Interval
lv: Intervāls

en: daily
lv: katru dienu

en: About
lv: Par

en: Not enabled
lv: Nav iespējots
