views periodic data export (1.0.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Size
te: కొలత

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: MB
te: మెబై

en: About
te: గురించి
