views periodic data export (1.0.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: About
ug: ھەققىدە

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: Progress
ug: ماڭغىنى
