views periodic data export (1.0.5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: title
uk: назва

en: Size
uk: Розмір

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Views
uk: Види

en: Modified
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: Denied
uk: Заборонене

en: Interval
uk: Проміжок

en: MB
uk: MБ

en: daily
uk: щодня

en: About
uk: Про модуль

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Queue
uk: Черга

en: Progress
uk: Поступ
