views periodic data export (1.0.5) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Size
vi: Dung lượng

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Modified
vi: Bị sửa đổi

en: Failed
vi: Thất bại

en: Denied
vi: Đã từ chối

en: daily
vi: hằng ngày

en: About
vi: Giới thiệu

en: Not enabled
vi: Không bật

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Progress
vi: Tiến hành
