Views Record Count (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Views
gl: Vistas

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina
