Views Record Count (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख
