Views Record Count (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Views
uk: Види

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул
