Views Remote Data (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
bo: ཐོག་མའི་འདྲི་ཞིབ་མཇུག་འབྲས་བར་གསོག་བྱེད་པའི་སྐར་ཆའི་ཚད།

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
bo: མངོན་ཡོད་པའི་HTML ཕྱིར་འདོན་བྱས་པ་དེ་བར་གསོག་བྱེད་པའི་སྐར་ཆའི་ཚད།
