Views Remote Data (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Cache options
fi: Välimuistin optiot

en: The length of time raw query results should be cached.
fi: Kuinka kauan raakakyselyn tulokset säilytetään välimuistissa.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
fi: Kuinka pitkään HTML ulosanti tulee säilyttää välimuistissa.

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
fi: Sekunteina aika jona raakakyselyiden tulokset tulee välimuistittaa.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
fi: Sekunteina aika jona tuotettu HTML tuloste tulee välimuistittaa.
