Views Remote Data (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Value
he: ערך

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Cache options
he: אפשרויות מטמון

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
he: משך הזמן בשניות בו יישמרו במטמון תוצאות גולמיות לשאילתות

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן בשניות שבו יישמר במטמון פלט HTML מרונדר (rendered).
