Views Remote Data (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Cache options
ro: Opțiuni cache

en: The length of time raw query results should be cached.
ro: Durata de timp, rezultatele interogării care trebuie memorate în cache.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
ro: Durata de timp a randării HTML de ieșire ce trebuie memorată în cache.

en: Rendered entity
ro: Entitate randată

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
ro: Mărimea timpul în secunde pentru care trebuie să fie plasate în cache rezultatele brute ale interogării.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
ro: Lungimea timpului în secunde pentru care ieșirea HTML randată trebuie memorată.

en: Renders an entity in a view mode.
ro: Randează o entitate într-un mod de afișare.
