Views Remote Data (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Cache options
el: Επιλογές λανθάνουσας μνήμης

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα
