Views Remote Data (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Cache options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.
