Views Remote Data (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Cache options
pl: Opcje pamięci podręcznej

en: The length of time raw query results should be cached.
pl: Czas buforowania rezultatów kwerendy.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
pl: Czas buforowania wygenerowanego kodu HTML.

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
pl: Długość czasu w sekundach jak długo wyniki zapytania powinny być przechowywane w pamięci podręcznej.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
pl: Długość czasu w sekundach jak długo wyrenderowany kod HTML powinien być przechowywane w pamięci podręcznej.

en: Renders an entity in a view mode.
pl: Generuje encję w trybie widoku.
