Views Remote Data (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Cache options
az: Keş seçimləri

en: The length of time raw query results should be cached.
az: Xam sorğu nəticələrinin önbelleğe alınması müddəti.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
az: Göstərilən HTML çıxışının müddəti keşlənməlidir.
