Views Remote Data (1.0.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Cache options
ca: Opcions de la memòria cau

en: The length of time raw query results should be cached.
ca: El període de temps que cal desar en memòria cau els resultats de les consultes sense filtrar.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
ca: El període de temps que cal desar en memòria cau la sortida en HTML.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
ca: El temps en segons que s'ha de desar a la memòria cau el resultat sense filtrar.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
ca: El temps en segons que s'ha de desar a la memòria cau la sortida en HTML.

en: Renders an entity in a view mode.
ca: Representa una entitat en mode de visualització.
