Views Rest Feed (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Feed settings
ca: Paràmetres del canal

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Displays
ca: Presentacions

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ca: La icona del canal només estarà disponible a les presentacions seleccionades.
