Views Rest Feed (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Feed settings
cs: Nastavení zdroje

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení
