Views Rest Feed (2.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Feed settings
cy: Gosodiadau porth

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Displays
cy: Yn arddangos

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
cy: Bydd yr eicon porthwr ar gael yn unig i arddangosiadau dewsiedig.
