Views Rest Feed (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Feed settings
es: Opciones de canal de noticias

en: Attach to
es: Adjuntar a

en: Displays
es: Presentaciones

en: Multiple displays
es: Presentaciones multiples

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
es: El icono de canal de noticias sólo estará disponible para las presentaciones seleccionadas.
