Views Rest Feed (2.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Views
pt: Visualizações

en: Feed settings
pt: Configurações do feed

en: Attach to
pt: Anexar a

en: Displays
pt: Vistas

en: Multiple displays
pt: Múltiplas vistas

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pt: O ícone de feed só será exibido nos modos de exibição selecionados.
