Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Feed settings
hu: Hírcsatorna beállítások

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
hu: A hírolvasó ikonja csak a kiválasztott megjelenítéseken fog megjelenni.
