Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Attach to
uk: Долучити до

en: Displays
uk: Відображення

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для вибраних відображень.
