Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Feed settings
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མངོན་འཆར་ཁོ་ན་ལ་བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་དེ་སྤྱད་ཆོག
