Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Feed settings
da: Feed-indstillinger

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
da: Feed-ikonet er tilgængeligt på den valgte visning.
