Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad
