Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Feed settings
fr: Paramètres de flux

en: Attach to
fr: Attacher à

en: Displays
fr: Affichages

en: Multiple displays
fr: Affichages multiples

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fr: L'icône du flux ne sera disponible que pour les affichages sélectionnés.
