Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Displays
nl: Weergaven

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.
