Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Feed settings
oc: Paramètres de flux

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Displays
oc: Afichatges

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
oc: L'icône del flux ne serà disponible que per los afichatges seleccionats.
