Views Row Insert (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: About
et: Programmist

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Row class
et: Rea klass

en: Add views row classes
et: Lisa vaatele rea klasse

en: Row type
et: Rea tüüp
