Views Row Insert (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Block
ca: Bloc

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: About
ca: Detalls

en: Row class
ca: Classe de la fila

en: Add views row classes
ca: Afegeix les classes de fila de views

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
ca: Afegiu classes de fila per franges (parell/senar), i primer/darrer

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
ca: Afegiu classes CSS a la primera i darrera línia, així com a la parell i senar per crear franges.

en: Default row classes
ca: Classes predeterminades de la fila

en: Row type
ca: Tipus de filera
