Views Row Insert (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Block
ro: Bloc

en: About
ro: Despre

en: Row class
ro: Clasă rând

en: Add views row classes
ro: Adăugați clase pentru rândul din views

en: Default row classes
ro: Clasele implicite ale rândului

en: Row type
ro: Tipul rândului
