Views Row Insert (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Block
tr: Blok

en: About
tr: Hakkında

en: Custom content
tr: Özel içerik

en: Row class
tr: Satır sınıfı

en: Add views row classes
tr: Görünüm satır sınıfları ekle

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
tr: Şeritleme (tek / çift), ilk / son sıra sınıfları ekleyin

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
tr: İlk ve son satıra css sınıfları ve ayrıca şeritleme için tek / çift sınıfları ekleyin.

en: Default row classes
tr: Varsayılan satır sınıfları

en: Row type
tr: Satır tipi
