Views RSS (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Not a valid URL.
fi: Verkko-osoite ei kelpaa.

en: Display fields as RSS items.
fi: Näytä kentät RSS syötteinä.

en: RSS field options
fi: RSS kenttien asetukset
