Views RSS (8.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: Not a valid URL.
uk: Не правильний URL.

en: Namespaces
uk: Набори Імен

en: Display fields as RSS items.
uk: Відображати поля як елементи RSS-потоку

en: RSS field options
uk: Опції RSS-поля
