Views RSS (8.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: Not a valid URL.
fr: Cette URL n'est pas valide.

en: Display fields as RSS items.
fr: Afficher les champs comme éléments RSS.

en: RSS field options
fr: Options de champ RSS
