Views RSS (8.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: Not a valid URL.
hu: Érvénytelen webcím.

en: Views RSS
hu: Nézetek RSS

en: Display fields as RSS items.
hu: Mezők megjelenítése RSS elemekként.

en: RSS field options
hu: RSS mezőbeállítások
