Views RSS (8.x-2.0-rc2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Display fields as RSS items.
nl: Velden als RSS-items weergeven.

en: RSS field options
nl: RSS-veldopties
