Views RSS (8.x-2.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Not a valid URL.
sv: Inte en giltig URL.

en: Display fields as RSS items.
sv: Visa fält som RSS-objekt.

en: RSS field options
sv: Alternativ för RSS-fält
