Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Comments
af: Kommentaar

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie
