Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Item
da: Element

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Comments
da: Kommentarer

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Not a valid URL.
da: Ikke en gyldig URL.

en: Display fields as RSS items.
da: Vis felter som RSS-elementer.

en: RSS field options
da: Indstillinger for RSS-felt
