Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།
