Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Item
fa: آیتم

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Views
fa: نماها

en: Copyright
fa: حق تالیف
