Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
