Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Not a valid URL.
mn: Хүчингүй URL
