Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ
