Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Item
si: අයිතමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
