Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Item
sv: Artikel

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Comments
sv: Kommentarer

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Views
sv: Vyer

en: Not a valid URL.
sv: Inte en giltig URL.

en: Display fields as RSS items.
sv: Visa fält som RSS-objekt.

en: RSS field options
sv: Alternativ för RSS-fält
