Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت
